یا زهرا

خوب نظاره کن...همه چیز همین جاست...بر روی زمینی که نگه نداشت حرمت فاطمه س را...ولی باز ...باز روز از نو و روزی از عشق...کم کم گلدسته های شهر فاطمیه نمایان میشود...آیا میشود این فاطمیه گل زهرا هم نمایان شود...؟!

.....

نویسنده: شهید حجت...5 روز قبل از شهادت

لینک مطلب

/ 6 نظر / 70 بازدید
روشن جو

سلام سماجان... وبلاگ شما که بهتر تره... اشکالش اینه که به سال میشید نه به روز!! [نیشخند] بقیه رو از مطلبای قشنگتون زودزود بهره مند کنید.. تسلیت شهادت مادرمون... خیلی دعا بفرمایید خواهشا..

یادگار جنوب

به سال 1337 در خانواده ای مذهبی در شهر اصفهان ، کودکی زاده شد که او را محمود نام نهادند . محمود از بدو کودکی طعم محرومیت و فقر در محیط خانواده چشید . پدرش کشاورزی بود که با دسترنج خویش ، چرخ زندگی را می چرخاند . او در دامان پدری زحمتکش و پارسا و مادری درد کشیده و پاکدامن ، با احساسات ناب مذهبی رشد و تربیت یافت. محمود قرآن را نزد مادرش ـ که فرزند روحانی بود ـ می آموزد و تحصیلات دورة ابتدایی را در زادگاه خود به پایان می رساند و برای ادامة تحصیل ، وارد دبیرستان احمدیه حکیم سنایی اصفهان می شود . پس از چند سال تلاش و کوشش ، مدرک دیپلم خود را با نمره های خوب ، در سال 1356 دریافت می کند و در همان سال ، در کنکور شرکت جسته و در رشتة مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت پذیرفته می شود . http://www.shahidshahbazi.ir/index.php/1391-03-02-11-50-53

ابوذر

وبلاگه با صفایی دارید خدا قبول کنه